Верифікований профіль
10
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
24
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1421
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (6)

  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    36 000 $
    692 $/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 122

    2 кімнати
    52 / 29 / 9 м²
    поверх 7 з 16
    1 тиж. тому
    Продам 2-х ком проспект Науки-122 ( Гагарина) Подстанция, 7/16этаж, площадь 52/29/9м2, жилое состояние, угловая, два балкона застекленные МПО, вид на город, два рабочих лифта. 36000 тыс.у.е.Торг. Рядом: ТЦ Дафи , подстанция , ЖК Грани , ЖК Рябинский , проспект Гагарина ( проспект Науки )
    Рієлтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    27 000 $
    563 $/м²

    Троїцька вул. (Червона), 41

    1 кімната
    48 / 36 / 6 м²
    поверх 1 з 1
    1 тиж. тому
    Продам 1-кімнатну квартиру з ремонтом у Центрі, вул. Троїцька, 41 (навпроти ЖК «Палермо»). 1 поверх 1-поверхового цегляного будинку. Площа: 48/37/6 м². Закритий двір, електричне опалення (тариф удвічі дешевший), не кутова, двостороння, вся необхідна мебель та техніка. Ціна — 27 000$. Торг доречний. Поруч: вул. Короленка, ЖК «Палермо», ЖК «Женева», Дніпро-Арена, вул. Вознесенська, вул. Михайла Грушевського.
    Рієлтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    79 000 $
    1 254 $/м²

    Лесі Українки просп. (Пушкіна), 13

    2 кімнати
    63 / 36 / 15 м²
    поверх 6 з 14
    2003 рік побудови
    1 тиж. тому
    Житло в самому серці міста біля парку — те, що шукають роками! проспект Лесі Українки, 13 2-кімнатна квартира, яка закохує з першого погляду: — 6/12 поверх — 63 м² — не кутова — роздільні кімнати — світла та простора — охайний житловий стан — можна заїхати одразу без вкладень Повністю укомплектована меблями та технікою Будинок ОСББ — чистий під’їзд, доглянута територія Поруч парк — ідеально для прогулянок та відпочинку Центр міста — все необхідне в пішій доступності 79000$ Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію
    Рієлтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    29 000 $
    784 $/м²

    Сонячна Набережна вул. (Маршала Малиновського), 12

    єВідновлення Сонячний
    1 кімната
    37 / 17 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    1990 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 1-кімнатна квартира. Ж/М Сонячний Вул. Сонячна Набережна, 12 3/9 пов. Стан житловий, під ремонт. Загальна площа 37 м². Вартість 29 000$, торг. Поруч: ТЦ Вавилон, Сонячна Набережна, Новий міст, різноманітні магазини, пошта, школи, дитсадок, пляж, р. Дніпро.
    Рієлтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    42 000 $
    840 $/м²

    Богдана Хмельницького просп. (Героїв Сталінграда), 229

    єВідновлення
    2 кімнати
    50 / 15 / 29 м²
    поверх 4 з 10
    1 тиж. тому
    Продам 2х кімнатну квартиру в ЖК « Оберіг», проспект Богдана Хмельницького 229 Квартира спланована в кухню- вітальню + окрему спальню В квартирі виконаний гарний ремонт 4/10 поверх Поряд є продуктові магазинчики, зупинка громадського транспорту Більше фото і відео за запитом Ціна 42000$ торг доречний
    Рієлтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    185 000 $
    1 445 $/м²

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 29-К

    2 кімнати
    128 / 40 / 40 м²
    поверх 24 з 26
    2018 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продается квартира ЖК «Новодворянский». Общая площадь 128 м2. Спланирована в просторную кухню-гостиную, спальню, два сан.узла. Дорогой дизайнерский ремонт. Видовая! Есть паркинг ! 24/26 этаж Стоимость 185000 $торг!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: